Главная » 2008 » Ноябрь » 15 » НИВА : Княжа2
НИВА : Княжа2
20:11
Третій підряд домашній матч у суботу. Шиза на двох попередніх була оху..на. Так як до хорошого звикаєш швидко, тому сьогодні хотілось повторити минулий матч а можливо і покращити... Та мабуть трохи не вдалось. Цього разу шиза на тведу четвірку... Причиною цього може бути не велика кількість людей на секторі (хоча що ще робити у суботу як не шизіти))) Яскравості додав голий торс за хв 20 до кінця(правда багатьом було взгалі впадло розядгатись, а деякі з тих що роздяглись-швидко одяглись) залишилось стояли до кінця матчу на торсі чоловік 5....Гол забитий на останніх хвилинах підняв настрій, і після матчу розбившись на 2-3 моби ми з "піз..тим настроением" поїхали в парк продовжувати шизіти за ВІННИЦЬКИХ ВОВКІВ (а разом підтримати нашого Топа). Гусі відсіялись тому шиза на американському футболі навіть у невеликому складі була не гірша ніж на НИВІ!!!
Усім дякую за ще одну класну суботу!!!
Просмотров: 625 | Добавил: kUziA | Рейтинг: 4.8/4 |
Всего комментариев: 7
7  
Вся зима ще попереду! biggrin .

6  
''River Boys '' Рєспєкт і уважуха від Вінницьких вовків!
Парні суперники були просто в шоці !!!!!!!!!!

5  
Сегодня ваще агонь был игроки вместе с феноми фоткались)))Надо выслать Ниве пускай учаться)))

4  
Кульно пошизели на матче волков biggrin biggrin biggrin Если б тоока не тех 7 дебилов перед нами angry

3  
Хотілося і вам подякувати за те, що після матчу подякували за підтримку всім складом взявшись за руки, навть НИВА такого не завжди робить (хоча сьогодні ми нарешті цього дочекались ). applause
А акустика там справді класна ...

2  
Вот больше всего мне понравилось что на американке никого не надо звать чтобы подошли к сектору поблагодарили-команда трижды!!!полным составом!!!благодарила нас за поддержку.RESPECT!

Ну на футболе обычном сегодня команда тоже ПОЛНЫМ СОСТАВОМ!!!подошла поблагодарить сектор.Ето не может не радовать.


1  
Парни.В роздевалки мне много кто жал руку и говорил"Огромное спасибо за подджержку".Они жали руку мне ну хотели пожать её Вам.Вы суппер на америке звук был кайфовый.Я не играл а наслождался ващей поддержкой.Супер.
Можно продолжить и прейти в воскресение и ещё раз поддержать Волков. rah
Ещё раз СПС вы супер applause pray


Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]