Главная » 2009 » Октябрь » 12
Останній тур першого кола нарешті порадував нас голами і перемогою, яку ми вже запарились чекати, принаймні, на домашньому стадіо. Так от… до матча зібрались, зустріли гостей. Гості приїхали в кількості десь 35-40 щей, причому не показувати свій диско стійл, а попити сочку з нами. Тому зустрілись, привітались, позаряджали і на стадіо.
На секторі зібралась досить непогана кількість людей, як для цього сезону. Приємно що наш сектор був найбільш заповнений в цю суботу. Банерна лінія – стандартна. Два лицьових G.F. та R.B.F., далі банер FCNV,…. Все як завжди. Серед розтягів, поки що! нічого нового теж не було. Стартовий… понеслось…. На старті запускаються касові стрічки. Звук на тверду четвірку! Заряди лунають нон-стоп, так як гості постійно заряжаючи не дають і нам перепочивати. В першому таймі слід відмітити перекличку з гостями «Слава Україні», «Слава Нації» та «Слава Русі – аніфа сосі». Було що конфеті плюс касові стрічки, як завжди під італію. В другому таймі заряджали, чи проб ... Читать дальше »
Просмотров: 1041 | Добавил: Сколот | Дата: 12.10.2009 | Комментарии (3)